Інформація про сервер

Приватний Майнкрафт сервер “EmelGame” – створений для тих гравців, які хочуть грати без подачок у вигляді стартових кітів, бездумних роздач ресурсів, ігрової валюти та іншого. Гравців, самі добувають собі ресурси та борються за своє місце у світі ЕмелГейм…

На сервері “EmelGame” кожен гравець при першому вході, з’являється у випадковому місці, на карті розміром 10.000*10.000 блоків. Без жодних ресурсів та кітів. І кожен починає боротися сам за своє існування, ніхто не допоможе, хіба що знайдете собі друзів на сервері, з яким будете пліч-опліч виживати, борючись з голодом, спрагою та монстрами!

У кожному з сіл на сервері є чудові жителі, з якими можна торгувати.

У світі немає варпів (телепортів) – є тільки одне місце, куди можна потрапити це – /home (після встановлення ліжка).

Найнеприємніше на сервері – це “Вайп”. Не дуже приємно коли це з’являється в новинах вашого улюбленого сервера. Так ось основна задумка на сервері “EmelGame” – ніяких вайпів, допоки сервер буде існувати. (Але іноді можливі невеликі відкати – від цього ніхто не застрахований!)

В першу чергу подумайте де дістати їжу та воду на постійній основі, бо без цього ви не виживете!

Так як на сервері немає креативу та плагінів роботи, а також жодної допомоги в плані ресурсів та іншого від адміністрації не буде.

Також є список заборонених для крафту і використання предметів, який опублікований тут – що б Ви були в курсі, що працює, а що ні. Не усі предмети в модах є корисні, або не підходять для роботи та ідеї серверу.

Існує додатковий світ “Сутінковий Ліс” з новими мобами, предметами і ресурсами, площею 10.000*10.000 блоків.

Реєстрація гравців на сервер відбувається тільки після форми запиту в темі на форумі.


Встановлені моди (1.7.10): ThirstMod, Industrial Craft (Advanced Solar Panels, Nuclear Control), Buildcraft (Additional Pipes, LogisticsPipes), Crossbow Mod 2, ExtrabiomesXL, Wild Caves, Forestry (Binnie’s Mods), The Twilight Forest, Small Boats, Railcraft, Rotten Flesh to Leather, Parachute Mod, Pam’s HarvestCraft, Mo’ Zombies, InfiniteInvo.

Конфігурація серверу на 05.01.2021: Gigabyte M55S-S3, AMD Phenom II X4 955 BE, RAM 8G, HDD RAID1 2x80G, 2x160G.
Останній старт серверу: 20:30 – 11.10.2021 | Остання зупинка серверу: 20:11 – 11.10.2021