Інформація про Український сервер Minecraft

Майнкрафт сервер “EmelGame” – створений для тих гравців, які хочуть грати без подачок у вигляді стартових кітів, бездумних роздач ресурсів, ігрової валюти та іншого. Гравців, самі добувають собі ресурси та борються за своє місце у світі ЕмелГейм…

На сервері “EmelGame” кожен гравець при першому вході, з’являється у випадковому місці, на карті розміром 10.000*10.000 блоків. Без жодних ресурсів та кітів. І кожен починає боротися сам за своє існування, ніхто не допоможе, хіба що знайдете собі друзів на сервері, з яким будете пліч-опліч виживати, борючись з голодом, спрагою та монстрами!

У кожному з сіл на сервері є чудові жителі, з якими можна торгувати.

У світі немає варпів (телепортів) – є тільки одне місце, куди можна потрапити це – /home (після встановлення ліжка).

Найнеприємніше на сервері – це “Вайп”. Не дуже приємно коли це з’являється в новинах вашого улюбленого сервера. Так ось основна задумка на сервері “EmelGame” – ніяких вайпів основного світу, допоки сервер буде існувати. (Але іноді можливі невеликі відкати – від цього ніхто не застрахований!)

В першу чергу подумайте де дістати їжу та воду на постійній основі, бо без цього ви не виживете!

Також звичайні факели після встановлення, згорають впродовж 5 хвилин!

Так як на сервері немає креативу та плагінів роботи, а також жодної допомоги в плані ресурсів та іншого від адміністрації не буде.

Також є список заборонених для крафту і використання предметів, який опублікований тут – що б Ви були в курсі, що працює, а що ні. Не усі предмети в модах є корисні, або не підходять для роботи та ідеї серверу.

Перелік лімітів кількості механізмів вказано тут.
Рестарт сервера щоденно об: 04:00
При падінні сервера, він автоматично перезапускається напротязі 4-5 хвилин
Розміри існуючих світів:

  • “Основний світ” з площею 10.000*10.000 блоків;
  • “Сутінковий ліс” з площею 10.000*10.000 блоків [регенерація];
  • “Нижній світ” з площею 10.000*10.000 блоків [регенерація];
  • “Край” з площею 5.000*5.000 блоків [регенерація];
  • “Гірничорудний світ” з площею 10.000*10.000 блоків [регенерація].

Реєстрація гравців на сервері відбувається тільки після форми запиту, в темі на форумі.


Аккаунт адміністратора: twixi (info@emelgame.com)


Встановлені моди (1.7.10): Aroma1997’s Dimensional World, Back in Slime, BuildCraft, BuildCraft Additional Pipes, BuildCraft Compat, BuildCraft Logistics Pipes, Compact Machines, Dimensional Anchors, Enderlicious, ExtraBiomesXL, Forestry, Forestry Binnie Mods, Gany’s End, Gany’s Nether, Gravitation Suite, Industrial Craft 2, Industrial Craft Advanced Solar Panel, Industrial Craft Nuclear Control, Infinite Inventory, Iron Chests, Mo’ Zombies, NetheritePlus+, Netherlicious, Not Enough Items (NEI), Pam’s HarvestCraft, PowerUtils, Railcraft, Rei’s Minimap, Rotten Flesh to Leather, Storage Drawers, Thirst Mod, Tweaked Inventory Tweaks, Twilight Forest, Two Graves, Compact Machines, Wolf Armor and Storage Legacy.

Конфігурація серверу на 01.04.2024: Xeon X5675, 74 Gb RAM, RAID SAS HDD+SSD.
Останній старт: 07:25 – 21.05.2024 | Остання зупинка: 07:24 – 21.05.2024

Переглянуто 2505 разів