Wolf Armor and Storage Legacy

Цей мод додає п’ять нових видів броні для ваших вовків, кожна з яких відповідає одному з п’яти типів броні гравців у ванільному Minecraft. Броню можна створити на верстаку.


Створення броні для вашого вовка

Щоб виготовити частину вовчої броні, ви повинні отримати три частини броні (два комплекти чобіт і шолом) і деякий додатковий матеріал (шкіра, самородки заліза, злитки заліза, злитки золота або діаманти) і розташувати їх, як показано нижче:


Рецепт виготовлення шкіряної броні:


Рецепт виготовлення кольчужної броні:


Рецепт виготовлення залізної броні:


Рецепт виготовлення золотої броні:


Рецепт виготовлення алмазної броні:


Взаємодія та екіпірування броні

Коли на вовка надягають обладунки, вони отримують такий самий рівень захисту, як і гравець із повним набором обладунків, виготовлених із відповідного матеріалу!
Щоб застосувати обладунок до вовка, або просто клацніть його правою кнопкою миші, утримуючи броню, яку ви хочете застосувати, або підкрадьтеся (натиснувши SHIFT) та клацніть правою кнопкою миші з будь-яким іншим редметом.
Це відкриває графічний інтерфейс вовка та дозволяє вам одягнути броню за вашим вибором.

Графічний інтерфейс вовка:


Броня також може бути одягнена через роздавач!

(вовка потрібно приручити заздалегідь)


Фарбування шкіряних обладунків.

Як і шкіряна броня, шкіряна броня вовка може бути пофарбована в будь-який колір:


Друге важливе доповнення цього моду — це можливість застосувати скриню до прирученого вовка, таким чином даючи йому деякий корисний простір для інвентарю!
Цей інвентарний простір не тільки корисний як сховище, але якщо ви заповните його улюбленою їжею вашого вовка, він зможе лікуватися на льоту зі свого інвентарю!

Просто клацніть правою кнопкою миші на прирученого вовка, яким ви володієте, з дерев’яною скринею, і простір інвентарю буде додано.

Вовк з власним інвентарем

Напишіть відгук