Thirst Mod

Мод ускладнює виживання, з’являється індикатор спраги, індикатор почне вичерпуватися під час фізичної активності, яка заснована на безлічі факторів, включаючи швидкість руху, стрибки, ламанняблоків чи ні, битва з мобами і гравцями, втрачання здоров’я і навіть близькість з конкретними блоками. Як тільки індикатор починає падати, ви можете відновити його, споживаючи напої для регідратації. При низькій гідратації можуть виникнути деякі проблеми, починаючи з відключенням бігу, а потім повільної втрати здоров’я в поєднанні з нудотою.
Індиактор

Особливості:

Дощовий колектор: цей блок дозволяє збирати дощову воду. Він працює з багатьма різними контейнерами, доступними в грі, такими як пляшки, відра і чашки. Вода, отримана з цього блоку, чиста, тому її можна пити без будь-якої ймовірності отруєння, а також можна зберігати для подальшого використання, коли не йде дощ.

Щоб використовувати його, просто поставте колектор  і спостерігайте, як вода сповільнюється і входить в контейнер. Переконайтеся, що блок розташований в межах видимості неба, інакше внутрішнє відро не заповниться.
Дощовий колектор
Створювач напоїв: Створювач напоїв це ядро ​​для всіх ваших напоїв. Він дозволяє створювати напої, які можна пити, поміщаючи скляну пляшку, предмет для варіння, будь-яке паливо в грі,  в їх відповідні слоти, як зазначено.
Створювач напоїв

Список доступних напоїв: (буде доповнено)

Посуд: Ви можете пити з:

Шкіряної фляги

Шкіряна фляга

Деревної чаші
Деревна чаші

Пляшки
Пляшка

Фільтр для очищення води

ФільтрФільтр

Кип’ятіння води

Кип'ятіння води
Напої: без них Ви будете зневоднюватись кожну секунду і вмирати. Ці напої можна пити, утримуючи правою кнопкою миші. Напої по-різному поповнюють ваш індикатор спраги за рівнем і насиченістю.
Основні напої включають: молоко, шоколадне молоко, прісна вода, а також кип’ячена вода, пляшка з водою та відро молока можуть заповнювати ваш індикатор спраги.

 

Переглянуто 1106 разівПереглянуто 1106 разів.

Напишіть відгук