Гайд NEI для початківців

Not Enough Items – це мод який показує крафт блоків та предметів в грі.

 

Його можна приховати або показати натиснувши англійську клавішу O.
 

 

Що б подивитися крафт будь-якого предмету наведіть мишкою на цей предмет (можна наводити як на предмети в інвентарі так і на предмети відображені праворуч) та натисніть ЛКМ (лівою кнопкою миші) або R – в нашому випадку ми бачимо крафт поршня.

 

 

Помітили знак питання – якщо перебуваючи в верстаті натиснути на знак питання нам відобразиться вікно крафту з підказками що куди класти

А якщо натиснути Shift + ЛКМ то відобразиться вікно крафта в якому речі вже самі розставлені по місцях (за умови що вони були у вас в інвентарі).

 

Так само ми можемо дивитися в яких крафтах бере участь даний предмет. Знову наводимо мишку але натискаємо вже ПКМ (праву кнопку миші) або U. У нашому прикладі знову ж поршень – нам показується в яких крафтах він бере участь. Верхніми стрілками ми перегортаємо моди в рецептах яких він бере участь, нижніми перегортаємо самі рецепти.

 

У віконці знизу ми можемо шукати певний предмет в нашому випадку ми шукаємо всі предмети в назві які є “порш

 

Натиснувши на панельку зверху ми можемо вибрати предмети які нам відобразяться в даний момент (Shift + ЛКМ) – в нашому випадку відображаються тільки речі з мода BuildCraft

 

Що б повернути в первинний стан просто зітріть все з панелі пошуку.

Так само заглянувши в опції NEI (зліва внизу) – ви виявите деякі корисні можливості типу підказки (назві блоку) при наведенні на блок.

Для того щоб приховати NEI – відкрийте свій інвентар та натисніть англійську бкуву “O”.
Також цей мод додає такі функції:
“F7” — Показати мало освітлені місця, де можуть спаунитися монстри.
“F9” — Показати межі чанків.
“← Backspace” — Показати попередній рецепт.

 

Переглянуто 491 раз

Мітки:

Напишіть відгук