Compact Machines

Compact Machines – це мод, який додає блоки-комнати, що внутрішньо більші, ніж зовнішні. Ці комнати взаємодіють зі зовнішнім світом через шлюзи (6 сторін блоку кубу), що передають предмети, рідини, енергію тощо.

Ви зможете створити всередині комнати власну ферму/обробку, тощо, яке буде взаємодіяти з зовнішнім світом, займаючи всього лише 1 блок.


Розміри комнат:

Є компактні механізми різних розмірів: 3/3/3, 5/5/5, 7/7/7, 9/9/9, 11/11/11, 13/13/13.

Дуже малий: 3/3/3

Максимальний розмір: 13/13/13


Вхід в кімнату:

Щоб увійти та налаштувати кімнти, потрібно створити інструмент “Особистий зменшувальний пристрій”.
Потрібно тримаючи інструмент правою кнопкою миші натиснути на блок, щоб увійти в його комнату, і ще раз правою кнопкою, щоб вийти.


Використання:

Так, модифікація Compact Machines дозволяє використовувати свої комнати для створення різноманітних мульти-системних конструкцій, які працюватимуть аналогічно до реального світу. Для своєї роботи вона використовує буфери з внутрішніми налаштуваннями, інтерфейсом та напрямком.

Налаштування всередині кімнати:

Щоб налаштувати кімнти, потрібно ПКМ по порту всередині кімнати:

Вимкнено: Порт знаходиться у вимкненому стані і не працює.
Експорт: Дозволяє експортувати будь-який тип ресурсу в комнату, такий як рідини, предмети, енергія, есенція.
Імпорт: Виводить будь-який тип ресурсу з комнати.
Автоматичний: Автоматично виконує як експорт, так і імпорт ресурсів.

Отже, ви можете налаштовувати порти залежно від вашого потреби в перенесенні ресурсів між комнатами і зовнішнім світом.

Налаштування блоку зовні:

Для живлення блока Compact Machines достатньо підключити до нього один з типів енергії, такий як “RF“, за допомогою певного способу підключення.

Після підключення до одного з боків блоку, енергія з’явиться в його буфері.Для перевірки наявності енергії в буфері, достатньо натиснути правою кнопкою миші на блок без використання інструмента.


Квантовий з’єднувач

Квантовий з’єднувач дозволяє апгрейдити приміщення, зокрема зв’язати дві кімнати в одну.

Якщо ви створили одну кімнату далеко від себе і не хочете постійно бугати туди, щоб щось змінити, ви можете створити ідентичну кімнату “Увага! Таку саму ідентичну!” і зв’язати їх за допомогою пекельної зірки та відповідного механізму. Ви з’єднаєте ці дві кімнати, і вони будуть ідентичними одна одній.

Усі зміни, які ви внесете в одній з двох кімнат, будуть копіюватися в обох кімнатах. Це означає, що якщо ви поламаєте провід в одній кімнаті, в зв’язаній кімнаті він також поламається!

Наприклад, тримаючи пекельну зірку в руці, вам потрібно натиснути “ПКМ” на блок, в якій є механізми всередині, а потім натиснути на нову кімнату, щоб їх апгрейдити. Після цього, натисніть “ПКМ” на кімнаті після “Квантового з’єднувача”, щоб зберегти її в базу, і при наступному натисканні “ПКМ” на новій кімнаті ви перенесете її базу в нову кімнату. Таким чином, ви створили дві однакові кімнати, які можна налаштовувати в різних місцях!

Відв’язати назад вже буде неможливо!

Таким чином, ви зможете створити компактні мультифункціональні структури всередині ваших комнат, які будуть займати мінімально можливий простір і працювати ефективно.

 

Переглянуто 109 разівПереглянуто 109 разів.

Напишіть відгук