Провантаження чанків якорем

Ви маєте можливість встановити якір у себе вдома, і поки Вас немає на сервері – усі ваші механізми в завантажених чанках будуть працювати.

Кількість годин, протягом яких предмет живитиме якір – це лише приблизне значення, фактична тривалість залежить від кількості завантажених чанків та частоти тактів.

Персональний якір – змушує гру прораховувати прилеглі чанки, тому всі механізми в завантаженій області поруч будуть працювати, навіть якщо гравця немає поблизу. Він утримує завантаженими область чанків 1×1, з центром у своєму чанці.


Інтерфейс:

Крафт якору:


Для роботи якоря потрібне паливо, також його можна подавати через труби.

Предмет Назва предмету Час роботи якоря
просунута електросхема ic2 просунута електросхема 45 хвилин
золота шестерня 2 години
просунута електросхема ic2 вуглеволокно 3 години
просунута електросхема ic2 перлина Енду 4 години
алмазна шестерня 6 годин
око ендера око Ендера 12 годин
збагачене уранове ядерне паливо 24 години
іридієвий уламок 36 годин

Максимальна кількість чанків, завантажених кожним гравцем: 8.


Натискання клавіші F9 показує завантажені чанки та відображає чотири речі.

По-перше, ви можете побачити синю рамку навколо всіх блоків якоря, навіть крізь стіни. Це корисно, якщо ви ховаєте свої якорі та забуваєте, де вони знаходяться.

У решті випадків «видимий фрагмент» означає фрагмент, який завантажується якорем, який ви можете побачити синім або оранжевим полем; якщо ви не можете сказати, що завантажувач фрагментів є, ви не можете сказати, які фрагменти він підтримує завантаженими.

По-друге, навколо фрагмента, у якому ви стоїте, буде намальована напівпрозора блакитна рамка, якщо її видно. Цю межу неможливо побачити крізь стіни, і вона допомагає побачити, чи всі ваші машини знаходяться в одній частині чанку.

По-третє, у кожному куті кожного видимого шматка буде намальовано зелену лінію.

По-четверте, напівпрозорий червоний квадрат буде намальований над висотою вашої голови в кожній видимій частині. Він буде намальований один раз для кожного якоря – тобто, якщо два або більше видимих ​​якорів тримають той самий блок завантаженим (і, таким чином, блок багаторазово зараховується до вашого ліміту), червоний квадрат буде темнішим.
Це *видно* через стіни та стелю, так що ви можете бачити це в приміщенні.

Кількість використаного палива залежить від кількості чанків, тому завантажувач 3×3 використовуватиме в 9 разів більше палива, ніж завантажувач 1×1.

 

Переглянуто 781 раз

Напишіть відгук