Additional Pipes

Additional Pipes – додаток для BuildCraft. Додає нові труби, що дозволяють спростити логістику, наприклад Телепортуючі труби, що дозволяють передавати енергію, рідини та предмети на далекі відстані і між світами.

Додаткова транспортна труба

Телепортуючі труби

Ця труба, як і глиняна труба, додасть предмети до скрині, перш ніж передавати їх по трубі. Однак вона додасть предмет, лише якщо предмет вже є в інвентарі. Це корисно для створення дешевих і простих систем сортування.

Приоритетна ввідна труба

Глиняна труба відмінно підходить для створення автоматизованих систем, щоб вони не могли переповнитися. Але це не допомагає, коли вам потрібно підключити більше однієї машини до однієї труби. Ця труба дозволяє вам вказати порядок, в якому ви хочете заповнити пов’язані запаси. Замість ряду глиняних труб ви можете використовувати тільки одну з них. Наприклад, якщо ви хочете виконати одну підключену скриню перед іншим, просто збільшите його пріоритет у графічному інтерфейсі.

Розподільна труба

У Buildcraft давно немає можливості мати співвідношення елементів між різними вихідними трубами, і ця труба забезпечує це. Наприклад, скажем, у вас є автоматизована лісова ферма по лісовому господарству, і ви хочете, щоб вона також виробляла насіння. Однак для виробництва пшениці їй також потрібно подати насіння назад у себе, щоб виробляти пшеницю. Зазвичай немає легкого способу взяти правильну кількість надлишкового насіння. Однак за допомогою розподільної труби ви можете налаштувати її на подачу двох насінин назад на ферму і одну на вихід, і все працюватиме правильно!

Зачинена траснпортна труба

Зачинена труба корисна, в якості останньої зупинки в системі труб. Вона працює як звичайна транспортна труба, за винятком того, що якщо предмету нікуди подітися, замість того, щоб упасти на землю, він потрапляє у внутрішній інвентар труби з 9 стеками. Коли труба заповнюється, вони видаляються як в Пустотній трубі. Ви можете використовувати гейти, щоб визначити, коли ця труба зберігає предмети.

Розширена дерев’яна труба

Це ще одна труба, яка була поглинена Buildcraft як Смарагдова труба. Він діє як дерев’яна труба, однак ви можете занести в білий або чорний список певних предметів, які можна витягти. Таким чином, хоча вона і дешевше, ніж Смарагдова труба, їй не вистачає деяких функцій.

Телепортуючі труби

Це були перші труби, що додані в мод, і, безумовно, самі відомі. Замість того, щоб будувати величезні трубопроводи, Телепортуючі труби дозволяють транспортувати предмети, рідини та енергію, а також передавати сигнали по трубам на величезні відстані або навіть між світами. Ви визначаєте частоту кожного з них і можете встановити її як загальнодоступну або приватну, щоб ви могли вибирати, які труби використовуватимуться спільно або приватно.

Крім того, труби одного типу і частоти будуть обмінюватися сигналами один з одним. Ви можете використовувати це, щоб увімкнути або вимкнути свою електростанцію в іншому вимірі!

  • Телепортуюча рідинна труба: 220MB/t
  • Телепортуюча енергетична труба: 2560 RF/t (втрата 10%).

 

Телепортуючі труби створюються на Збірочному столі за наступними рецептами:

Телепортуючі труби

 

Водяна помпова труба

Це надійний спосіб з низькою затримкою для перекачування води. Замість того, щоб робити велике джерело води 3х3, насос і купу двигунів із червоного каменю, просто зробіть одну Водяну помпову трубу і помістіть її над одним блоком води.

Перемикаючаі труби

Це простий спосіб закрити секції системи трубопроводів. Коли він отримує сигнал червоного каменю, він відключається від труб довкола нього. Існують варіанти для предметів, рідин та енергії.

  • Перемикаюча рідинна труба: 40MB/т
  • Перемикаюча енергетична труба: 1280 RF/т

Обсидіанова рідинна труба

Подібно до обсидіанової транспортної труби, яка всмоктує предмети із землі, ця труба всмоктує рідини з контейнерів. Просто киньте біля неї каністру або відро, і вона підніме їх, зіллє рідину в систему труб і викине предмет назад. Якщо ви приведете його в дію за допомогою двигуна Редстоун, він також засмоктуватиме предмети на землі перед ним, як Обсидіанова транспортну трубу. (Це дуже корисно для швидкого спорожнення великих каністр з рідиною без клацання правою кнопкою миші по резервуару мільйон разів. Він зливає та транспортує 100MB/т.

Гравітаційна транспортна труба

Витягує предмети із запасів без потреби в енергії. Однак, оскільки вона використовує Power of Gravity™, вона може витягувати предмети лише з нижньої частини скринь. Ця труба була додана на запит як спосіб зменшення затримки на великих заводах, викликаної двигунами з червоного каменю.

Коштовна труба

Ця труба функціонує, як значно покращена Алмазна труба. Перш за все, вона має 27 слотів на кожний бік, що дозволяє реалізувати набагато складніше сортування.

Коштовна труба

Напишіть відгук