Відповідь в темі: Лаги в мультіплеєрі, але все гаразд в одиночній грі Головна форуму › Вільне спілкування › Лаги в мультіплеєрі, але все гаразд в одиночній грі › Відповідь в темі: Лаги в мультіплеєрі, але все гаразд в одиночній грі 14.03.2025 в 23:54 #6236 twixiАдміністратор Тем: 59Відповідей: 507Повідомлень: 566 Не пройшов баг? Радий що завітали на мій сервер!