Список встановлених модів

BetterWorld Roof Багато нових трикутних блоків, призначених для покрівлі дому.
BuildCraft 2 Модифікація, яка спрощує видобуток ресурсів і споруджень, а також транспортування і розподіл рідин і не тільки.
BC2 Liquid Metals Мод для BuildCraft 2, який додає нові способи зберігання та переробки руди. Це дозволяє рудам обробляєтися, плавитися і нарешті транспортуватися в рідкому стані через труби.
BC2Transformers Додаток для BuildCraft 2 і IndustrialCraft 2, який додає електродвигуни та пневматичні генератори.
BC2 Z Additional Objects Додаток для BuildCraft 2, який додає нові труби, що дозволяють сильно спростити логістику, наприклад – труби, роблять більшу або, навпаки – меншу швидкість передачі ресурсів, реагують на сигнал червоного каменю, і т. д.
Crossbow Mod 2 Цей мод додає 5 арбалетів, які гравець можете модернізувати під себе, додавши йому потрібні характеристики.
DrZharks MoCreatures Це мод, який додає більше 40 нових мобів в світ Minecraft. Він надає безліч нових тварин і монстрів, а також можливість приручення і їзди на деяких.
ExtrabiomesXL  Модифікація, яка змінює генерацію світу, додає безліч різних типів біомів, дерев, а також нові блоки і предмети в світ Майнкрафт.
Forestry Модифікація, спеціально розроблена для використання з BuildCraft 2 і IndustrialCraft 2. Яка має автоматичну ферма дерев, пшениці, пекельного наросту, кактусів, цукрової тростини, гарбузів і кавунів, додаткові енергетичні ресурси для BuildCraft 2 і IndustrialCraft 2, бджільництво.
ExtraBees Це аддон для мода Forestry, що додає 111 нових типів бджіл, нові ефекти, світильники, а також нові механізми для роботи з генами бджіл.
GregTech Це доповнення додає приголомшливі технології у світ. Термоядерний реактор, блискавковідвід, і багато інших технологій і зручних рецептів додаються цим доповненням.
IndustrialCraft 2 Модифікація додає в світ Майнкрафт промислове виробництво (металургія, електротехніка, агропромисловість), завдяки появі різних видів енергії, нових пристроїв і інструментів. Також в IC2 представлені нові предмети, більше 100 нових блоків (ресурсів, рослин, проводів) і багато іншого.
IC2 Nuclear Control Додаток до моду IndustrialCraft 2, що дозволяє створювати систему контролю і моніторингу ядерних реакторів гравців.
IC2 Advanced Solar Panels Доповнення до IndustrialCraft 2, яке додає декілька нових видів сонячних панелей, які набагато кращі, ніж звичайні.
Iron Chest Додає поліпшені скрині і апгрейди для них. Всього є 7 видів скринь: залізні, мідні, срібні, золоті, алмазні, обсидіанові та кришталеві.
Jammy Furniture Мод, який додає предмети інтер’єру, починаючи від кухонної плити і закінчуючи унітазом для ванної кімнати.
BC2 Logistics Pipes Мод, для зміни логістики через труби системи Buildcraft 2. Це дозволяє краще розподіляти предмети за допомогою труб, більш організована і краща система автоматизованого крафту.
MCA Мод, який замінює звичайних жителів села, гравці можуть взаємодіяти з жителями села, наприклад, в чаті з ними, просячи їх підти за вами, наймаючи їх на роботу, даруючи їм подарунки, і багато іншого!
Parachute Спускатися з високих гір і будівель буде безпечно і швидко з модом на парашут.
Plot Ви можете побудувати свій невеликий вантажний пліт, замість звичайного човна і подорожувати морем.
WhiteHall Ви можете полбудувати свій вантажний корабель, замість звичайного човна або лодки і подорожувати морем на далекі відстані.
Railcraft Змінює систему крафту залізничних колій, а також додає різні види нових колій, логічні системи для залізничних колій, способи транспортування енергії, матеріалів, людей і тварин, безліч декоративних блоків, сховища рідин і кілька парових двигунів, і багатоблокових структур.
RedPower 2 Додає нові структури, руди і блоки, які використовуються як в будівництві, так і для створення різних машин.
RedPowerCompat Додаток до RedPower 2, який дозволяє робити різні види олова, міді та інших руд взаємозамінних при переплавці і взаємозамінних у багатьох рецептах, робить RedPower 2 сумісним з іншими модами, такими як BuildCraft 2 і IndustrialCraft2.
RedPowerDigital Додаток до RedPower 2, який дозволяє використовувати світильники, червоні бездротові кабелі, різні редстоун розширення компонентів.
RedPowerMechanical Генерує вулкани, різні руд, такі як олов’яна руда, мідна руди, вольфрамова руда, ніколітову руду та інші, дозволяє використання машин, таких як сортувальні машини, фільтри, транспортери і багато інших, дозволяє використання комп’ютерів.
Rotten Leather Мод, який додає функцію, де гравець можете перетворити гнилу плоть у шкіру поклавши її у піч.
Scrap Metal Цей мод додає одну нову деталь: металобрухт. Металобурхт може бути виготовлений із залізних інструментів і броні, а потім переплавлений в злитки заліза для повторного використання.
ThirstMod Гравцю потрібно на рівні з їжею пити воду, щоб не померти.
Twilight Forest Модифікація, що додає в гру новий вимір – Сутінковий ліс. Він величезний, як і звичайний світ, і майже весь покритий деревами. Цей світ більш загадковий і фантастичний, ніж звичайний. Тут постійно темно, що надає цьому світові неповторну сутінкову атмосферу.
Local Weather Додає більш реалістичні погодні умови, ніж стандартний дощ та сніг. Він додає серію штормів, починаючи від граду і блискавки до смерчу і урагана. Шторми будуть з’являтися випадковим чином у вигляді дощу і снігу.
WildCaves 3 Цей мод змінює печери, додаючи сталактити, сталагміти, виноград, гриби що світяться, бурульки і багато чого іншого.